Můžeme fotit / točit automobil?

Ano, jistě. Fotili jsme již například produktové fotografie na Škodu Kodiaq, veterány BMW a dokonce i koně. Vjezdová vrata jsou 4.2 x 4.2m, nájezd od silnice cca 10cm.

Kolik světel máte?
Pro nasvícení pozadí máme 12ks panchrom světel (tedy velké softboxy) o síle 2kW. Dále 12x1kW, 8x2kW, 8x4kw, 2x5kW, 3x800W, 2x650W studiová světla. A v neposlední řadě 7x LED panel + 2x RGB LED příruční světla.
Světla jsou daylight nebo žlutá?
Kromě LED světel, jsou všechna teplá bílá, tedy 3400K. Máme ve studiu však dostatek různých fólií pro změnu barvy, Jak oranžové, tak modré. Stejně jako frost fólie. 
Chci víc světel
Zajistíme. Spolupracujeme s půjčovnami a jsme schopni Vám zajistit a připravit světla a další techniku dle Vašich potřeb. Obvykle máme výhodnější ceny v půjčovnách.
Umíte zajistit catering?

Ano, umíme. Zvolte, kolik chcete utratit za osobu a my Vám vše zajistíme. Optimální cena je cca 350Kč / osobu, kde již máte snídani, oběd formou bufetu se 2 teplými jídly a polévkou, svačina a večeře. Včetně chlazených nápojů. Máme k dispozici profesionální gastro vybavení pro výdej jídla. Studio má malou kuchyňku, káva, čaj i studené nápoje jsou vždy zdarma.

Neumím si poradit s nasvícením scény
Ve studiu je vždy k dispozici náš technik, který Vám poradí s obsluhou, ale i nastavením světel. Nebojte se zeptat!
Můžeme si prohlédnout natočený materiál u Vás?
Ano, v zasedačce máte 120cm FullHD TV s vyvedeným HDMI kabelem. Nebo v režii máte celé PC s čtečkou paměťových karet i SATA disků a především vybavené monitory i TV. PC má veškeré kodeky, přehrávače i Davinci Resolve pro rychlý test color gradingu.
Lze nahrávat kontaktní zvuk?
Ano, ale... ...nezapomeňte, že hala má více jak 400m2 plochy a výšku stropu 10m a hladké stěny. Pro běžné směrové mikrofony je tam veliká ozvěna. Doporučujeme používat mikroporty. Dekorace a osvětlovací technika ozvěnu utlumí, ale zcela neeliminuje. Máme několik akustických panelů a případně scénu zmenšíme pomocí zavěšené netkané textilie.
Nemám maskérku / herce / kameramana / ...

Dejte nám včas vědět, pokusíme se Vám chybějícího člena štábu zajistit. Máme kontakty na odborníky a produkce.

Máme hodně lidí na převlékání, vejdou se tam?
Ano! Točil u nás například balet mediální prvky do svého vystoupení a měli kostýmy pro cca 30 lidí. Všichni se pohodlně vešli a dokázali se prostřídat v maskérně. Zvukové nahrávací studio obvykle při větším počtu lidí používáme jako druhou velkou šatnu.
Potřebuji postavit kulisy, je to možné u Vás?

Ano, v našem studiu je možné postavit kulisy, plocha studia je přes 400m2 a výška stropu 10m, z čehož využitelná výška je nejméně 8m.

Navíc si můžete kulisy nechat postavit přímo od nás. Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou a máme skladem materiál pro výrobu běžných místnosti. Atypické stavby realizujeme dle Vámi zaslaných návrhů nebo pomůžeme i s návrhem. Projděte naši fotogalerii pro inspiraci.